آسمان شب


شرایط عمومی استفاده بانک اطلاعات ستاره شناسان آماتور ایران


هدف از ایجاد بانک اطلاعات ستاره شناسان آماتور ایران ایجاد محیطی حرفه‌ای، هم‌افزا و خالی از تنش برای ارتباط میان ستاره شناسان ایرانی و ارائه خدماتی فراگیر به آنها  است. برای یاری به این هدف خواهشمندیم شرایط عمومی زیر را به دقت خوانده و رعایت فرمایید. ثبت نام و استفاده از خدمات این بانک اطلاعات ستاره شناسان آماتور ایران به معنای پذیرش شرایط مندرج در این توافق‌نامه از سوی کاربران تلقی می‌شود:


موضوع خدمات:

بانک اطلاعات ستاره شناسان آماتور ایران برای نخستین بار از طریق ستاره پارسی ارائه می شود که برای ارتباط آسان و مؤثر  میان ستاره شناسان ایرانی ایجاد شده که در روزهای مانند روز نجوم بتوانند با ستاره شناسان همشهری خود هماهنگ شوند و در واقع محلی برای معرفی برنامه های گروه های نجومی سراسر کشور می باشد  این بانک اطلاعاتی در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد.

شرایط عضویت و تکمیل مشخصات:

ستاره شناس / گروه نجومی تأیید می‌کند که تمام مشخصات خود را که ارائه کرده صحیح می باشد.
کاربران نباید از اسامی غیرواقعی، مستعار یا مخفف در بانک اطلاعاتی استفاده کند.

موارد ممنوع:

توهین، لطمه به حیثیت دیگران، تمسخر، تهدید، ابراز تنفر، افترا یا اتهام نسبت به کاربران دیگر، مسئولان سایت و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر
لطمه به حريم خصوصي و حقوقی افراد
درج مطالب اهانت‌آمیز در ارتباط با مذاهب، اقوام و نژادها یا باورهای معنوی دیگران
درج هر گونه مطلبی که ممنوعیت یا محدودیت قانونی داشته باشد (اعم از مطالب دارای کپی رایت، مطالب محرمانه‌ی دولتی یا نظامی، اسرار تجاری شرکت‌ها، اطلاعات خصوصی افراد، پورنوگرافی، تبلیغ تروریسم، تبلیغ برای گروه‌ها یی که در ایران غیرقانونی شناخته می‌شوند و...)
ارسال هر نوع پیام سیاسی به کاربران دیگر - چه در گروه‌ها و چه به صورت پیام شخصی و یا با استفاده از سایر امکانات ارتباطی سایت - برای تبلیغ یا تخریب یک حزب، کاندیدا یا جریان سیاسی
تبلیغ هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی و یا غیرمنصفانه
تبلیغ برای فروش کالاها یا خدماتی که از نظر قوانین ایران غیرمجاز محسوب می‌شوند.
هر گونه استفاده، ذخیره‌سازی و یا بازنشر تصاویر یا مشخصات کاربران یا مطالب منتشر شده در گروه‌ها یا بخش‌های مختلف سایت در هر جای دیگر خارج از ستاره پارسی
نوشتن توصیه‌ی منفی و تخریب‌آمیز برای کاربران دیگر
تلاش برای نفوذ به سایت و یا دسترسی به پروفایل کاربران دیگر و یا تخریب اطلاعات موجود در سایت
اقدام به کارهایی که برای کاربران دیگر ایجاد مزاحمت کند، از جمله:
فرستادن پیام‌های تبلیغاتی به کاربران دیگر (چه با استفاده از ارسال پیام شخصی و چه در قالب دعوت‌نامه).
فرستادن پیام‌های شخصی مشابه به بیش از یک کاربر در هر زمان
هر گونه استفاده‌ی دیگر از سایت برای بازاریابی و تبلیغات تجاری به جز امکاناتی که به طور مشخص برای این منظور در سایت در نظر گرفته شده است.

حذف مشخصات یا قطع دسترسی:

کاربر می‌تواند در هر زمان اطلاعات خود را پاک کند یا برای حذف مشخات خود با مدیر سایت  تماس بگیرد. لازم به ذکر است اطلاعات حذف شده منحصر به شخص است است و لزوماً شامل مطالب نوشته شده توسط کاربر در گروه‌ها یا بخش‌های دیگر سایت نخواهد شد.
در صورت نقض مقررات استفاده از سایت (به خصوص در انجام موارد غیرقانونی و یا ایجاد مزاحمت برای کاربران دیگر) امکان قطع دسترسی کاربر وجود دارد.
مشخصاتی  که با اسامی مخفف تشکیل شده باشند و یا مشخص شود حاوی اطلاعات نادرست و گمراه‌کننده است حذف خواهند شد.
کاربرانی که به دلیل نقض توافق‌نامه از سایت حذف شوند امکان ثبت‌نام و استفاده‌ی دوباره از خدمات ستاره پارسی را نخواهند داشت.

حفظ حریم شخصی و اطلاعات خصوصی:

کاربر می‌پذیرد که اطلاعات و تصاویری که در بخش عمومی خود منتشر کرده برای تمام کاربران قابل مشاهده خواهد بود.
نشانی ای میل و شماره تماس کاربر قابل مشاهده نیست تنها شما امکان ارسال پیام برای کاربر فوق را دارید.
اطلاعات مندرج در گروه‌های غیرعمومی تنها برای کاربرانی که عضو آن گروه باشند قابل مشاهده است. در عین حال لازم است از انتشار مطالب محرمانه و حساس - حتی در گروه‌های غیرعمومی – پرهیز شود.

حیطه‌ی مسئولیت مدیران سایت

کاربر می‌پذیرد که اگرچه با اعتماد به حسن نیت مدیران سایت، ولی با مسئولیت خود از امکانات ارتباطی و خدمات ستاره پارسی و بانک اطلاعات ستاره شناسان آماتور استفاده می‌کند.
کاربر می‌پذیرد که مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده توسط خود را در مقابل اشخاص ثالث بر عهده بگیرد.
مدیران سایت تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط ایمن و متناسب با استاندارهای متعارف جهانی به کار می‌گیرند و از بهترین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود برای میزبانی و پشتیبانی اطلاعات استفاده می‌کنند. در عین حال در مورد هر گونه ادعای خسارت ناشی از استفاده از این سایت – اعم از اینکه ناشی از استفاده‌های متعارف باشد یا موارد اضطراری مانند وقفه در خدمات، هک شدن سایت، از بین رفتن تمام یا بخشی از اطلاعات، قطع بعضی از خدمات، یا بسته شدن سایت - هیچ گونه مسئولیت حقوقی نمی‌پذیرند.
بانک اطلاعات ستاره شناسان آماتور ایران یک بستر ارتباطی است و مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده در پروفایل‌ها یا گروه‌ها یا بخش‌های دیگر سایت بر عهده‌ی کاربران منتشرکننده‌ی آن است. مدیران سایت هیچ‌گونه مسئولیت حقوقی و یا اخلاقی در مقابل کاربران یا اشخاص ثالث، شرکت‌ها و یا سازمان‌ها یا مراجع قضایی در خصوص ارتباطات انجام شده یا مطالب نوشته شده توسط کاربران نمی‌پذیرند.
اگر هر یک از مطالب منتشر شده در بانک اطلاعات ستاره شناسان آماتور ایران را مخالف با شرایط این موافقت‌نامه یا موجب اتهام یا وارد آمدن لطمه به حیثیت شخصی یا حرفه‌ای خود می‌پندارید، لطفاً با ما تماس بگیرید


دانشنامه ستاره شناسی

کاربران آنلاین

ما 778 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Back to top